• WTV Alphen

  • Baanwedstrijd

  • Een keer per jaar wordt er een baanwedstrijd georganiseerd voor alle leden. De wedstrijd vindt plaats op de wielerbaan van TWC Pijnenburg in Tilburg en bestaat uit de volgende onderdelen:
    Tijdrit
    - Staande start
    - Tijd wordt opgemeten over 2 rondes van 400 meter
    - Bij aanvang van de laatste ronde klinkt de bel

    Afvalrace
    - Op basis van de tijdrit worden de groepen ingedeeld
    - Na de start valt na elke twee ronde een renner af
    - Bij aanvang van de ronde waarbij iemand afvalt klinkt de bel
    - Het achterwiel is bepalend voor de positie

    Rit in lijn
    - Wordt verreden in de zelfde groep-indeling als de afvalrace
    - Wordt verreden op de grote wielerronde
    - Bij aanvang van de laatste ronde klinkt de bel
    - Na drie grote rondes is de volgorde van binnenkomst bepalend

    Indien renners met een gelijk puntenaantal eindigen is de uitslag van de tijdrit bepalend voor de einduitslag.

  • Uitslag baanwedstrijd 6-9-2017

    PlaatsNaamTijdrit (tijd)Tijdrit (plaats)AfvalraceRit in lijnTotaal
    1Coen van Hees1.07.351124
    2Ton Damen1.09.553317
    3Corné van Dijk1.09.9272110
    4Michael Schouten1.11.3281211
    5Maikel Verharen1.09.2926412
    6Niels Wouters1.09.8342612
    7Arno van Gorp1.09.9064313
    8Rens van Gorp1.09.8755515
    9Johan Olieslagers1.11.4194518
    10Jos de Jong1.11.44105318
    11Johan Pelkmans1.13.20143118
    12Rob Wouters1.11.52113620
    13Ed Verheijen1.14.74162220
    14Herman Hendrickx1.12.25126422
    15Dennis van Gorp1.18.36181322
    16Niels Maes1.13.10135523
    17Pieter Backx1.14.18156425
    18Harld Damen1.15.61174--